czwartek, 5 grudnia 2013

a co u Na Tak

Ostatnio zapowiadaliśmy płytę ;





płyta się pojawiła :) 














zaprezentowaliśmy najnowszego klipa "człowiek"



byliśmy też na występach



a oto relacja z jednego z nich: Życie Podkarpackie












a teraz czekamy na koncert w Inkubatorze. Nasz występ będzie rejestrowany w jakości DVD i mamy nadzieję że będzie z tego płyta :) Zapraszamy na koncert!

niedziela, 5 lutego 2012

"NA RAZ" (pierwszy album zespołu Na Tak).



„Na Raz” to początek, pierwszy rozdział naszej twórczości. W zamyśle jest to koncept-
album.
Pierwsza część płyty, szczególnie w warstwie tekstowej, opowiada o bliskich relacjach człowiek- człowiek, kobieta- mężczyzna. To miłość, lęk przed brakiem zrozumienia i samotnością.
Druga część mówi o relacjach społecznych, o naszej zależności od struktur społecznych, o wykluczeniu. Ludzka natura sprawia, że w naszej historii pewne zjawiska, problemy nieustannie się powtarzają. Jesteśmy jakby zaklęci w cyklach, zaczarowani.
Pierwszy i ostatni utwór to właściwie ta sama opowieść, tyle że przedstawiona jakby z dwóch perspektyw- mikro i makro wszechświata. Te same dylematy w przeszłości i przyszłości, lecz to samo pragnienie, by spotkać kogoś bliskiego.