Ostatnio zapowiadaliśmy płytę ;
płyta się pojawiła :)
zaprezentowaliśmy najnowszego klipa "człowiek"
byliśmy też na występach
a oto relacja z jednego z nich:
Życie Podkarpackie
a teraz czekamy na koncert w Inkubatorze. Nasz występ będzie rejestrowany w jakości DVD i mamy nadzieję że będzie z tego płyta :)
Zapraszamy na koncert!