czwartek, 5 grudnia 2013

a co u Na Tak

Ostatnio zapowiadaliśmy płytę ;





płyta się pojawiła :) 














zaprezentowaliśmy najnowszego klipa "człowiek"



byliśmy też na występach



a oto relacja z jednego z nich: Życie Podkarpackie












a teraz czekamy na koncert w Inkubatorze. Nasz występ będzie rejestrowany w jakości DVD i mamy nadzieję że będzie z tego płyta :) Zapraszamy na koncert!